کد خبر: ۶۲۷۱
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۳۹۷ ۱۳:۱۵
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد از برنامه های شاخص قرآنی در ایام اعتکاف به طرح با قرآن در زلال اعتکاف اشاره نمود که امسال ۶۳۹۸ نفر از آن در استان یزد بهره مند می شوند.

سایه 45 : به نقل از  روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، حجت‌الاسلام علی محمد رضایی رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد با تبریک حلول ماه مبارک رجب و با اشاره به آغاز ثبت نام مراسم معنوی اعتکاف رجبیه در استان گفت: با برنامه ریز ی های انجام شده در اعتکاف برنامه های قرآنی ویژه ای برای معتکفین برگزار می‌شود.

وی از طرح با قرآن در زلال اعتکاف به‌عنوان یکی از برنامه های شاخص قرآنی در ایام اعتکاف یاد کرد و افزود: این طرح چند سالی است که در ایام اعتکاف در مساجد میزبان معتکفین برگزار می‌شود.

رضایی اظهار داشت: در سال گذشته بالغ بر شش هزار و ۳۹۶ نفر از آموز ش های قرائت نماز در قالب طرح با قرآن در زلال اعتکاف بهره مند شده اند.

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: از مجموع شرکت کنندگان در این طرح یک هزار و ۸۱۴ نفر آقایان  و چهار هزار و ۵۸۴ نفر خانمها  بوده اند.

وی تصریح کرد: در مجموع ۶۵۱ کلاس و دوره در قالب طرح با قرآن در زلال اعتکاف در سطح مساجد استان برگزار شده است.نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: