کد خبر: ۶۲۶۴
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۱۸
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد در بازدید از غرفه خانه مطبوعات و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد در نمایشگاه مطبوعات تهران گفت : نمایشگاه مطبوعات فرصتی برای عرضه توانمندی های بالای مطبوعات استان است .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد ؛ محمدعلی طالبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و مصطفی سالاری فرماندار یزد از غرفه خانه مطبوعات و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد در نمایشگاه مطبوعات تهران بازدید کردند.

طالبی در این بازدید گفت: نمایشگاه و جشنواره مطبوعات مجالی اندک برای عرضه توانمندی های بالا و والای مطبوعات استان یزد است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد افزود:چنین فرصت هایی به تبادل تجربه و گشودن افق های جدید فراروی نشریات استان یزد و اصحاب رسانه منجر می شود.

غرفه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه مطبوعات استان یزدبه نمایندگی و معرفی ١٥٣ رسانه مکتوب و آنلاین استان یزد در بیست وسومین نمایشگاه مطبوعات شرکت نموده است.

مراسم شعار بیست وسومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها با عنوان "رسانه های آزاد، انسجام اجتماعی، پیشرفت ملی"رونمایی است.

امسال ١٠ گروه اصلی و پنج گروه فرعی در مساحتی بیش از ۱۳ هزار متر مربع شامل ۱۰۰ ماهنامه، ۵۴ هفته‌نامه، ۳۰ دوهفته ‌نامه،۲۰ دوماهنامه، ۵۲ فصلنامه، بیش از ۱۱۵ رسانه برخط خبرگزاری و پایگاه خبری، ۷۰ رسانه غیرسراسری (محلی، منظقه‌ای و استانی) و بیش از ۶۰ روزنامه و موسسه مطبوعاتی در بیست وسومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها حضور دارند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: