کد خبر: ۶۲۵۸
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۶ ۲۰:۰۸
قهرمانان پهلوانی و زورخانه ای مسابقات پهلوانی و زورخانه ای نونهالان قهرمانی کشور برگزار شده در سالن ورزشی شهید صدوقی یزد مشخص گردید.

سایه 45 : همزمان با گرامیداشت دهه ولایت مسابقات پهلوانی و زورخانه ای نونهالان قهرمانی کشور که در سالن ورزشی شهید صدوقی یزد برگزار گردید با قهرمانی علی کارگران از استان یزد در رشته کباده 40- کیلوگرم به پایان رسید و محمد رادآبادی از تهران دوم و محراب کتابی از اصقهان  و پوریا ایزدی از خراسان جنوبی سوم مشترک شدند.

 در رشته چرخ تیز 40- کیلوگرم محمدمهدی شوندی از استان البرز اول شد و حمیدرضا فلاح  از یزد و علیرضا خنجری از فارس ، سجاد مسعودی از مرکزی به ترتیب روی سکوهای دوم و سوم مشترک قرار گرفتند.

در رشته سنگ 40- کیلوگرم نیما فلاح از استان یزد از دیگر رقبای خود پیشی گرفته و قهرمان این دوره از رقابتهای سنگ40- شد و امیرحسین برزگری از البرز و سهیل یوسف پور از خراسان جنوبی به ترتیب روی سکوهای دوم و سوم قرار گرفتند.

در رشته چرخ تیز 40+کیلوگرم سیدعبدالخسین حسینی نسب از استان کرمانشاه اول شد و امیرعلی سیدی از تهران اول و امیررضا عبدی از مازندران و ابوالفضل کولیوند از همدان سوم مشترک بدست آورند.


منبع : yazdsport.irنظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: