کد خبر: ۶۲۴۲
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۶ ۱۹:۲۱
امام جمعه میبد : هر قدمی که برای سرمایه‌گذاری تولید و ایجاد اشتغال از سوی تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران برداشته می‌شود، قابل تقدیر است .

خبرگزاری ایسنا : آيت اله «عليرضا اعرافي» در نشست هم‌انديشي مسئولان و صنعتگران در مسجد‌النبي شهرك صنعتي جهان‌آباد ميبد برگزار شد، سال 96 را سال همدلی بین مدیران و صاحبان صنایع خواند و  گفت: هر قدمی که برای سرمایه‌گذاری تولید و ایجاد اشتغال و از سوی تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران برداشته می‌شود، قابل تقدیر است . 

 وی با تاکید بر رفع موانع تولید و ایجاد زمینه توسعه و رشد صنعت از سوی مسئولان استان، افزود: دولت و مسئولان  باید از صنایع و طرح‌های نیمه تمام و صنایعی که دارای مشکل سرمایه در گردش هستند، با ارائه تسهیلات مناسب حمایت و پشتیبانی کنند . 

امام جمعه میبد یکی از مشکلات صنایع و واحدهای تولیدی را عدم فضای کافی برای صادرات دانست و افزود: باید در همین وضع موجود، دروازه‌های صادرات را با کمک دولت و ارتباطات تجاری روی محصولات داخلی باز کنیم . 

«كمال دهقانی فیروز‌آبادی» نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی هم در این نشست برتوسعه ورزش کارگری درشهرستان تاکید کرد . 

وي افزود: صنایع و واحدهای تولیدی برای افزایش نشاط و شادابی باید از هزینه های متمرکز برای گسترش ورزش کارگری استفاده کنند . 

«سيد مسعود عظيمي» مدير عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان نيز در اين نشست ضمن ارائه گزارشي از اقدامات اين شركت در حمايت از صنايع كوچك و متوسط در سال گذشته، گفت: اين شركت همچون ساير دستگاه‌ هاي اجرايي استان تمام تلاش و توان خود را براي ارتقاء جايگاه صنعت و ايجاد اشتغال پايدار از طريق ارائه انواع حمايت‌هاي سخت‌افزاري و نرم‌افزاري از واحدهاي صنعتي كوچك و متوسط مستقر در شهرك‌هاي صنعتي در سال گذشته صورت داده است . 

وي ادامه داد: در سال جاري كه به فرموده مقام معظم رهبري با شعار «اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال» نامگذاري شده است، اين شركت آمادگي لازم را براي حمايت از سرمايه گذاران و علاقمندان به توليد اعلام مي دارد . 

عظيمي با اشاره به برنامه‌هاي خود در سال جاري نيز گفت: در سال جاري نيز همچون سنوات گذشته برنامه‌ها و اهداف شركت تنظيم شده است و تمام تلاش پرسنل شركت و مجموعه مديريتي شهرك‌هاي صنعتي در ساير شهرستان‌ها بر حمايت و جذب حداكثري سرمايه‌هاي بخش خصوصي به منظور ايجاد واحدهاي صنعتي برنامه‌ريزي شده است . 

وي افزود: يكي از برنامه‌هاي اين شركت در سال جاري، ايجاد كارگروه استاني به منظور ساماندهي خدماتي رفاهي و اجتماعي براي كارگران شاغل در صنايع مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي است كه اولين جلسه اين كارگروه با حضور مديران دستگاه‌هاي مرتبط برگزار شده و اميدواريم نتايج قابل لمسي را براي قشر كارگري در زمينه‌هاي بهداشتي، رفاهي، ورزشي، اموزشي و ساير خدمات مورد نياز در بر داشته باشد . 

گفتني است، در این جلسه تعدادی از مدیران واحدهای تولیدی و سرمایه گذاران نظرات و پیشنهادات خود را در جهت رشد فضای صادراتی و رفع موانع تولید ارائه کردند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: