کد خبر: ۶۲۴۱
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۶ ۱۹:۱۰
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانوادۀ استانداری یزد با بیان این که دولت یازدهم توجه ویژه‌ای به ایجاد اشتغال برای بانوان داشته است، گفت: راهکارهایی برای تقویت اشتغال بانوان در حوزه های مختلف که در شأن و توان بانوان باشد در استان ایجاد شود.


خبرگزاری ایسنا : منطقه یزد،«رقیه کرمانیان» در نخستین جلسه شورای توسعه و تعاون بانوان کارآفرین شهرک‌های صنعتی و صنایع کوچک استان اظهار کرد: اقتصاد یکی از ارکان مهم توسعه هر کشوری است وزنان نیز به‌عنوان نیمی از جامعه نقش بسیار تأثیرگذاری در این حوزه دارند .

وی با اشاره به نام‌گذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام «اقتصاد مقاومتی، تولید- اشتغال» افزود: دولت تدبیر و امید در سه سال و نیم گذشته توجه ویژه‌ای به امر اشتغال، اشتغال فارغ‌التحصیلان دانشگاهی و ایجاد شغل برای بانوان داشته و در این زمینه اقدامات خوبی انجام‌شده است و ادامه دارد .

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری در ادامه هدف از ایجاد شورای توسعه و تعاون بانوان کارآفرین شهرک‌های صنعتی و صنایع کوچک استان را معرفی راهکارهایی برای ایجاد و تقویت اشتغال بانوان دانست و بیان کرد: لازم است قوانین و مقررات، دستورالعمل‌ها، طرح‌های حمایتی و بسته‌های تشویقی درزمینه اشتغال بانوان از طریق این شورا که می‌تواند یک شورای مشورتی نیز باشد به همه مردم به‌طور جامع و کامل اطلاع‌رسانی شود .

کرمانیان در پایان سخنان خود اظهار امیدواری کرد: با همراهی، همکاری و همت بانوان کارآفرین با این شورا و انتقال تجربیات موفق خود، اشتغال بانوان استان در سطح بالاتر و بهتری قرار گیرد .

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: