کد خبر: ۶۲۳۶
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۶ ۰۹:۴۱
آيت الله «محمدرضا ناصري» امام جمعه ضمن تاکید بر لزوم ادامه دادن راه شهدا، گفت:فرزندان شاهد باید در مسیر پدران خود حرکت کنند و خلف صالحی برای پدران عزیز خود که حق بزرگی به گردن همه ما دارند، باشند .
 

خبرگزاری ایسنا : آيت الله «محمدرضا ناصري» در مراسم جشن دیدار با پدران آسمانی كه در سالن شهید عباسپور برگزار شد، با تاکید بر لزوم ادامه دادن راه شهدا، گفت:فرزندان شاهد باید در مسیر پدران خود حرکت کنند و خلف صالحی برای پدران عزیز خود که حق بزرگی به گردن همه ما دارند، باشند . 

وي تصریح کرد: گاهی بیان می‌شود که باید کار فرهنگی انجام دهیم، درست است که باید کار فرهنگی انجام داد ولی محل و چگونگی آن هم از اهمیت بالایی برخوردار است و یادگاران عزیز شهدا باید به خوبی رسالت خود در این زمینه را به انجام رسانند . 

امام جمعه با بیان این که الان برای جلوگیری از فروپاشی خانواده‌ها لازم است که برنامه‌ریزی دقیق و مناسب انجام شود، افزود: یکی از مصادیق حقوق شهروندی بحث جلوگیری از فروپاشی خانواده‌هاست و امروز برنامه‌ریزی دشمن برای فروپاشی بنیان خانواده است . 

وي بیان کرد: دشمن الان تلاش بسیار زیادی می‌کند که جوانان ما را از راه درست گمراه کرده و فروپاشی خانواده‌ها، دوری از خانواده و ارتباط با حیوانات را در بین جوانان ترویج کند . 

ناصری با تبریک ولادت با سعادت مولای متقیان حضرت علی(ع)، نام‌گذاری این مناسبت به نام پدر را نشان از اهمیت و جایگاه این نعمت الهی خواند و گفت: همه ما در هر پست و مقامی باید نسبت به پدران خود ادای احترام کنیم . 

اجرای برنامه‌های شاد فرهنگی، هنری و تجلیل از تعدادی از پدران شهدای والامقام  از دیگر بخش‌های این مراسم بود . 

فرزندان شهدا در پایان این مراسم با حضور در گلزار شهدا و گلباران و عطرافشانی قبور مطهر پدران شهید خود، ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا با آرمان‌های والای شهدا تجديد ميثاق كردند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: